Kontakti

Kredīti ar sliktu kredītvēsturi no 18 gadiem

Gandrīz jebkura banka vai kredītu kompānija vēlas pārliecināties par sava topošā klienta uzticamību. Tāpēc kredītvēsturei ir liela nozīme kredīta saņemšanā.

Ātrais kredīts

kredīts

Ja klientam ir sabojāta kredītvēsture, t.i. netiek pildītas saistības atmaksāt kredītu, kavētie maksājumi, tad būs diezgan grūti saņemt kredītu bankā. Bet ko lai darīt cilvēkiem, kuri nepaspēja izlabot kredītvēsturi, bet viņiem ir nepieciešams jauns kredīts, jo apstākļi mainās un bieži vien nav atkarīgi no mums. saņemt kredītu Parasti kredītvēsture saglabājas 10 gadus, bet kredītkompānijas un bankas interesējas par klienta pēdējām 2 gadiem. Tagad kredīti pieejami uz dažādiem nosacījumiem, piemēram, bez pastāvīgas darba vietas, ar sliktu kredītvēsturi, aizdevumi parādniekiem u.c.

Kur dabūt kredītu ja neviens nedod? Šādās situācijās ir vieglāk saņemt aizdevumu nebanku kredītu kompānijā. Vienīgais nosacījums, kas būs obligāts, ir vecums no 18 līdz 75 gadiem. Arī nebanku kompānijas izsniedz kredītus klientiem ar sliktu kredītvēsturi, jo izskata katru klientu individuāli un piedāvā dažādas iespējas, vadoties pēc konkrētā klienta vēstures.
Galvenais, ka gandrīz vienmēr jebkurā situācijā var atrast piemērotu aizdevuma piedāvājumu.

izdevīgs kredīts

Kredīti ar sliktu kredītvēsturi no 18 gadiem

Atrie24 logo

Komentāru skaits: 3

Autors:
Pievienots: 23.05.2022 14:18
baigi švaka situācija, 18 gadi un sabojata kredītvesture
Autors:
Pievienots: 25.01.2023 14:05
18 gadi un jau sabojata kredītvēsture, kā? bēdīgi
Autors:
Pievienots: 03.05.2023 12:12
Kapēc no 18? kur no 20, kur no 21? kāda starpība?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!