Kontakti

Kur dabūt kredītu ja neviens nedod

Jo biežāk aizdoti kredīti, jo vairāk cilvēku saskarās ar situāciju, kad viņiem ir sabojāta kredītvēsture. Tas ir loģiski.

Jaunākie ātrie kredīti

aizdevums

Lai kā aizņēmēji solītos atdot aizņemto naudu un kredītu aizdevēji arvien striktāk izvērtētu kredītu aizdošanu, diemžēl joprojām daudziem cilvēkiem nākas saskarties ar situāciju, kad nenokārtotas parādsaistības vai negatīvi ieraksti kredītu reģistros ir radījuši negatīvu kredītvēsturi, ka nav vairs iespējas paņemt jaunu kredītu. saņemt kredītu Ko darīt šādā situācijā? Par laimi, aizņēmējiem nav tā, ka tagad vairs neviens kredītu neaizdos uz visiem laikiem.

Šādās situācijās tiek piedāvāti patēriņa vai jaunie ātrie kredīti, ko piedāvā parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi, kuru saņemšanai ir nepieciešama kāda ķīla vai labi finanšu rādītāji par pēdējo pusgadu.

Uzņēmums Atrie24.lv saprot, ka potenciālajiem klientiem finanšu situācija maciņā var mainīties, tāpēc, saņemot informāciju, ka potenciālajam klientam bijusi negatīva pieredze ar kredītu atmaksu, uzreiz tam neatsaka.
Katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli. Ja topošā aizņēmēja situācija pēdējā pusgada laikā bankas kontā ir bijusi pozitīva, Atrie24.lv piedāvā kredītu aizņēmējam, ja viņam iepriekš ir bijuši arī parādi. Protams, katram aizņēmuma lēmumam ir jābūt pārdomātam un mazliet tālredzīgākam, lai varētu novērtēt savas spējas kredītu atmaksāt.

dabūt kredītu

Kur dabūt kredītu ja neviens nedod

Atrie24 logo

Komentāru skaits: 3

Autors:
Pievienots: 23.05.2022 14:21
es negribu ātru kredītu, bet mana situācijā tiek piedavāti tikai sms kredīti vai atrie
Autors:
Pievienots: 25.01.2023 14:08
ja neviens nedod, tad pavisam švaki
Autors:
Pievienots: 03.05.2023 12:13
Tad nebūs izdevīgs kredīts, labāk pie draugiem pameklēt

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!