Kontakti

Patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Ir tikai pašsaprotama situācija, ka viens no svarīgiem faktoriem kredīta aizņēmuma pieteikuma apstiprināšanai, ir pozitīva kredītvēsture.

Ātrais kredīts

kredītreitings

Visiem ir zināms, ka naudas aizdevums vienmēr ir saistīts ar zināmiem riskiem, tāpēc tā ir viena no prasībām, ko izvirza kredītdevēji, lai samazinātu kredītu neatmaksāšanas varbūtību.

Taču ir situācijas, kad arī personām ar neideālu kredītvēsturi var būt nepieciešama papildu nauda. Ko darīt šajos gadījumos? Arī šajās situācijās ir pieejams kredīts parādniekiem vai ātrie kredīti cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, jeb SMS kredīti internetā. klienta maksātspēja

Lielāka priekšrocība ātrajiem kredītiem ir tā, ka nav nepieciešams iziet ne ārpus mājām, ne nepieciešams uzrādīt ienākumu izdruku vai algu. Arī kredītņēmējiem var būt savi sapņi un vēlmes, un kādreiz gadījusies slikta kredītvēsture neaprobežojas ar to, ka tagad vairs nebūs pieejams nekāds kredīts visa mūžu garumā. To visu saprot arī kredītdevēji.

Vērsies pie atrie24.lv un uzzini vairāk par nosacījumiem, kas ir jāizpilda, lai saņemtu patēriņa kredītu ar sliktu kredītvēsturi. Patēriņa kredīts ar sliktu vēsturi nav kaut kas utopisks, bet reāli pieejams. Svarīgi tikai zināt, kur un kādi ir nosacījumi tā saņemšanai. Nauda uz kontu 15 minūšu laikā, neskatoties uz ienākumiem un parādiem? Jā, tas ir reāls piedāvājums. Kā pareizi rīkoties, lai saņemtu aizdevumu ar labiem procentiem, uzzini pie atrie24.lv.

patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Atrie24 logo

Komentāru skaits: 3

Autors:
Pievienots: 23.05.2022 14:23
Nu vot tie sms kredīti un atrie nav parāk izdevīgākie, bet man piedāva tikai viņus
Autors:
Pievienots: 25.01.2023 14:10
Nu ja, viss, kas atliek sms kredīti bet summa nav parak liela
Autors:
Pievienots: 03.05.2023 12:14
Kā uzlabot kredītvēsturi?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!